עבודה אקדמית לדוגמא

כשאת או אתה נדרשים להגיש עבודה אקדמית כדאי מאוד לעיין ולראות עבודה אקדמית לדוגמא כדי להבין בפני מה אתם עומדים ואיך פחות או יותר אמורה העבודה להיראות.

ניתן לכם במאמר הזה כמה כללים בסיסיים איך אמורה להיראות העבודה שלכם כדי שתהיה אכן מקצועית. וכמו כן תוכלו לראות באינטרנט עבודה אקדמית לדוגמא. וכך תהיו מוכנים לגמרי לגשת לעבודה ולמלאכה…

עבודה אקדמית לדוגמא כוללת:

כתיבת השער

דבר ראשון שרואים בעבודה זה את כותרת העבודה המופיעה בשער, היא אמורה להציג בגדול את הרעיות שבו בחרתם לעסוק. הכותרת עשויה להיות ארוכה ולכלול אפילו משפט באורך של 10-12 מילים.

כמו כן יש להוסיף בדף השער את השם של הקורס אשר במסגרתו נכתבה העבודה. וכן שם המדריך או המדריכה שם מחבר העבודה כולל מס' זהות כתובת ומספר טל' שלו. וכן חשוב לציין את תאריך הגשת העבודה.

תוכן העניינים

כדי להקל על קריאת העבודה נדרש מהכותב להוסיף גם תוכן עניינים. זה גם עוזר להתמצא בעבודה כאשר מחפשים פרק מסוים או סתם כך לקריאה חוזרת.

כמובן שתוכן העניינים יכול להיעשות באופן אוטומטי על ידי וורד אך רק אם תקפידו לערוך את הכותרות ואת כותרות המשנה כמו ש'וורד' דורש ממכם. ואז הוא יוכל לזהות אותם וליצור תוכן עניינים רלוונטי. את תוכן העניינים כדאי כמובן ליצור בסוף, לאחר סיום כתיבת העבודה.

מבוא

במבוא יש להציג את הנושא עליו אתם כותבים, כמו כן להסביר למה בחרתם דווקא בנושא זה וכן להציג את שאלת המחקר ואת השיטה בה בחרתם לענות עליה.

גוף העבודה

בזה לא נאריך במאמר קצר זה, כי ישנם צורות שונות איך לבנות את גוף המאמר וזה לבד שווה מאמר בפני עצמו.

סיכום

בכתיבת דברי הסיכום אתם מביאים את עיקרי המסקנות של העבודה שלכם, בה אתם לא מוסיפים פתאום דברים חדשים שלא כתבתם עליהם.

מקורות ונספחים

ישנם כללים ברורים איך לכתוב זאת, וחשוב לכתוב אותם לפי הכללים הנדרשים.

זקוקים לעזרה? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו באמצעות הטלפון או דרך השארת פרטים באתר האינטרנט ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

לפרטים נוספים צור קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן