שאלות ותשובות

כן, אנחנו מתמחים בכל סוגי העבודות שכותבים באקדמיה. זה כולל גם מטלות שוטפות וגם עבודות סמינריוניות.

כן, אנחנו יכולים גם לסייע בכתיבת חלקים שונים בעבודה, כמו סקירת ספרות, ניתוח סטטיסטי, ניתוח איכותני, איתור מאמרים, איתור שאלונים ועוד.

כל העבודות שאנחנו מוציאים הם עבודות שהם 100% מקוריות ונכתבו בהתאם לבקשת הלקוח שלנו וההנחיות שלו. בנוסף, אנחנו מקפידים שהכותבים שלנו ירשמו את התכנים במילים שלהם, ללא שימוש בטכניקות של "העתק-הדבק".

על מנת לוודא את מקוריות העבודות הקמנו מספר מנגנונים:

  • כל עבודה שאנחנו מוציאים ללקוח עוברת בקרת איכות של הצוות הניהולי שכוללת בדיקת עמידה בכללי הכתיבה האקדמיים ובדיקת מקוריות.
  • כל כותב שעובד איתנו חתום על הסכם התקשרות בו הוא מחויב לכתיבת עבודות מקוריות בלבד. הפרה של הסכם ההתקשרות תוביל לקנס גבוה במיוחד.

אנחנו נשמור על הפרטים שלכם מכל משמר, לא נעביר את פרטי ההתקשרות שלכם לכותב העבודה ולגורמים אחרים ללא אישור מפורש מכם.

העבודות שאנחנו מוסרים ללקוחות הן ברמה של ציון 85 ומעלה.

אנחנו עובדים עם עשרות כותבים ברמות הגבוהות ביותר. מבין הכותבים שלנו יש גם כותבים בעלי תואר דוקטור ותואר מוסמך מחקרי ולכן אנחנו בטוחים שנצליח לסייע בכתיבת העבודה.

צורת העבודה שלנו היא מאוד פשוטה, אנחנו מקבלים מהלקוחות את דרישות העבודה, ומחזירים ללקוח הצעת מחיר לכתיבת העבודה בהתאם להנחיות. במידה ואנחנו מגיעים להסכמה אז הלקוח משלם מקדמה ואנחנו מתחילים לעבוד על העבודה. בסיום אנחנו שולחים ללקוח הודעה שהעבודה הסתיימה עם תצוגה מקדימה של העבודה. לאחר תשלום מלא על העבודה, הלקוח מקבל את העבודה המלאה.

אנחנו מכירים את דרישות האקדמיה לעבודות אקדמיות, ומאוד מקפידים על איכות הכותבים ואיכות העבודות. לכן, אנחנו לא יכולים להתחרות בכל מיני בתי עסק שמספקים ללקוחות של עבודות משוכתבות / מועתקות.

צור קשר

דילוג לתוכן