אודות החברה

צוות אתר מטלה – עבודות אקדמיות איכותיות

אתר מטלה הוקם על מנת לתת מענה לצרכים ההולכים וגדלים של ציבור הסטודנטים. צוות האתר מורכב מעשרות רבות של כותבים בעלי תארים מתקדמים במגוון תחומים. אתר מטלה החל את דרכו כצוות מצומצם ואיכותי של כותבים, אולם כיום אנחנו נותנים שירות במגוון רחב של תחומים ונושאים תוך כדי שמירה על איכות ומהימנות גבוהה.

הצוות הניהולי של האתר

דורון – המנהל אקדמי של האתר
דורון הוא כותב בכיר בתחום הכלכלה ומנהל עסקים. דורון מביא איתו שנים של ניסיון בכתיבת תוכן אקדמי ברמה גבוהה במגוון רחב של תחומים. העבודות שכתב דורון זכו לציונים הגבוהים ביותר ואף לפרסים כספיים. במסגרת תפקידו מספק דורון ייעוץ אקדמי לצוות הכותבים של האתר ומהווה חלק מבקרת האיכות על העבודות שנמסרות ללקוחות.

מיכל – רכזת הכותבים של האתר
מיכל מביאה איתה שנים של בטיפול בניהול פרויקטים מורכבים באופן כללי ובעבודות אקדמיות בפרט. מיכל מכירה את כל הכותבים הפעילים של אתר מטלה מצד אחד, ומן הצד האחר ניסיונה הרב בתחום העבודות האקדמיות מאפשר לה להבין את הצרכים של הלקוחות. מיכל מהווה את הגורם המקצועי שמקשר בין הלקוחות לבין הכותבים השונים.

החזון שלנו

לייצר ערך משמעותי לקהל לקוחותינו באמצעות:

  • בחינה מעמיקה של כל עבודה שמגיעה אלינו – לא ניקח על עצמנו עבודה שאנחנו לא באמת מבינים מה צריך לעשות בה. בחינת העבודה כוללת קריאת הנחיות העבודה, קבלת הנחיות מהלקוח, בחינת הסילבוס של הלקוח וככל שנדרש על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
  • עבודה עם הכותבים האיכותיים ביותר – אנחנו מקבלים מאות פניות בחודש מכותבים שונים המעוניינים להצטרף לשורותינו. מתוכם אנחנו קולטים מידי חודש רק כותבים בודדים שיכולים לספק עבודות אקדמיות ברמה גבוהה. כמו כן, אנחנו פונים באופן ייזום לכותבים בעלי השכלה גבוהה במיוחד (תואר PHD) על מנת שנוכל לתת מענה גם לעבודות מורכבות במיוחד. אמצעי נוסף להבטחת איכות העבודות הוא בחינת מתמדת של ההישגים האקדמיים שלהם. כותבים אקדמיים שלא מצליחים לשמור על רמה אקדמית גבוהה וסטנדרט בלתי מתפשר של שירות ללקוח, מוצאים את עצמם מחוץ למערכת במהרה.
  • דיסקרטיות – אנחנו לא נמסור פרטים של ללקוחותינו לגורמים זרים. מבחינתנו כל הלקוחות שלנו ראויים לדיסקרטיות מלאה ואנחנו נעשה כל שניתן על מנת לשמור על הפרטים המזהים שלהם מכל משמר.
  • שירות אישי – אנחנו מכירים מקרוב את כל העבודות של כל הלקוחות ודואגים להיות מעודכנים במה שקורה עם העבודות באופן שוטף. המשרד שלנו פעיל 12 שעות ביום במהלך השבוע ואנחנו זמינים לכל שאלה ובעיה.

 

צור קשר

דילוג לתוכן