עבודה אקדמית לדוגמא – מטלה מתוקשבת "מעריסה לעריסה"

אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו, אז במקום שנספר לכם כמה אנחנו טובים בלכתוב עבודות, החלטנו לפרסם עוד עבודה לדוגמא, בחינם.

העבודה הזו היא מטלה אקדמית פשוטה שמלמדת איך לכתוב מטלה מתוקשבת

הוראות הפעלה לספינת החלל כדור הארץ – המלצות לחיים טובים ומקיימים במקום היחיד שיש לנו / יאיר אנגל

שאלה 1

כלכלה מעגלית מבוססת על הגדלת השימושים ולאו דווקא על חיסכון יעיל: אקו מועילות במקום אקו יעילות. מה שחשוב הוא הביצועים של המוצר, ולא הבעלות עליו או הצריכה שלו. כלומר, השאיפה היא שנתמקד בצריכת ביצועים וקניית שירותים ולא מוצרים.

שלושת המרכיבים של הכלכלה המעגלית הם: א. כל פסולת צריכה להיות מזון; ב. שימוש באנרגיה מתחדשת אשר זמינה לנו בשפע; ג. חגיגת מגוון המינים, גם בטבע וגם שלנו, בני האדם: התרבויות והיכולות שלנו.

כחברה, יש מספר היבטים יישומיים שאנו יכולים לבצע:

  1. הפקת אנרגיה יעילה: יש לנו עודף אנרגיה, ועלינו לחפש אותה במקום הנכון: שמש, למשל. ניתן להפיק אנרגיה סולרית מהשמש, לפתח שדות תרמו-סולריים, כמו בספרד, לדוגמה. ניתן גם לייצר אנרגיה מרוח (דנמרק), חשמל מגלים, בניית טורבינה אשר יודעת לנצל את כוח הגאות והשפל לייצור אנרגיה.
  2. דלתות מסתובבות: יודעות לייצר אנרגיה כל פעם שמסובבים אותן, ומשמשות בעצם כגנרטור של חשמל.
  3. שימוש נבון בחיתולים: בממוצע, הורים ירכשו כ-6500 חיתולים בממוצע עד לגמילה של ילדיהם. ניתן לייצר חיתול היברידי, כאשר החלק החיצוני של החיתול יהיה ניתן לשימוש רב-פעמי, והחלק הפנימי הסופג של החיתול יהיה מותאם לביוספרה, באופן שניתן יהיה לייצר ממנו קרקע אשר נמצאת במחסור בעולם ולשתול בה עצים.
  4. נעליים מתכלות, לדוגמה של חברת PUMA. החומר ממנו עשויות הנעליים הוא חומר אשר ניתן להפיכה לקומפוסט, כך שבסיום השימוש החברה אשר בבעלותה הנעליים אוספת אותן באמצעות מכלים לאיסוף, ומייצרת מהן קומפוסט. כנ"ל לגבי כיסאות ותיקים – כולם חוזרים ליצרן / לחברה על מנת ולמעגל הטכני של הייצור.
  5. בניית גגות אשר מתפקדים כמו יער: מפעל פורד, לדוגמה. מפעל עם גג ירוק, אשר יודע לעבוד כמו עץ: מסנן את מי הגשם, מצמיח דברים, חוסך בצריכת החשמל ואף מביא ציפורי שיר.

 

שאלה 2

תהליך "מעריסה לעריסה" מקבל השראה מהטבע ומתמקד בחדשנות על מנת להעצים את איכותם של מוצרים. דוגמה למוצר מחיי היום יום אשר עונה על המאפיינים של תהליך זה הוא מכנסי ג'ינס. ג'ינס הוא חומר אוורירי אך גם מבודד. במקום לזרוק אותו לאחר השימוש, ניתן להשתמש בו לביצוע איטום גגות רעפים, אשר מתחממים מהשמש. לוקחים שכבות של ג'ינס שכבר אינו בשימוש, שמים אותן בין הרעפים, ובכך תורמים לאיטום הגג מפני חום ולשמירת הקרירות של החדר.

כתיבת עבודות אקדמיות בתשלום -למי זה כדאי?

אז נכון שזה לא כל כך מסובך? אך עדיין דורש זמן ולכן אנחנו כאן, שמחים להציע לכם את שירותי הכתיבה שלנו. ולחסוך לכם את הטרחה והמאמץ בכתיבת עבודה טובה ויפה.

לפרטים נוספים צור קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן