כתיבת עבודה סמינריונית

כל אקדמאי שלומד לתואר ראשון והגיע לשנה האחרונה יודע, שהעבודה הסמינריונית שעליו להגיש היא כבר מעבר לפינה.  עבודה סמינריונית היא בעצם סוג של עבודה אקדמאית שנעשית על נושא אחד מסוים שאותו בוחר הסטודנט או הסטודנטית במהלך השנה האחרונה. על העבודה הסמינריונית להיות מעמיקה, מנותחת בשיטות מחקר שונות, רצינית ובעיקר כזאת שתתן לכם ציון גבוה שיעזור לכם בשקלול הסופי.

באילו דרכים לערוך כתיבת עבודה סמינריונית:

באופן עצמאי: דרך אחת לכתוב עבודה סמינריונית,היא באופן עצמאי. סטודנט שיש לו זמן ויכול להקדיש שעות לנושא שעליו הוא רוצה לכתוב, פלוס שעות מחקר ותצפית לפעמים וכתיבה ברמה אקדמית גבוה, אז שיעשה זאת בעצמו. עבודה סמינריונית יכולה אפילו להיות מענה כשיש זמן, רצון וידע.

באופן עקיף: בעולם האינטרנט כיום  אפשר להשיג ולקנות עבודה סמינריונית  באופן עקיף. עד שימצאו לזה פתרון, הדבר הזה קיים וימשיך להתקיים. אמנם לפני תקנון האוניברסיטה והמכללות הדבר אסור, אך קשה מאוד לדעת היום  באמת מי הוא כותב העבודה. העבודות בדרך זו הם מקוריות, לא מועתקות או מזויפות. פשוט מישהו אחר שיש לו זמן וידע עושה עבורכם את המחקר והכתיבה, לפעמים אפילו על נושא שאתם מבקשים ממנו ספציפית. הדבר כמובן חוסך זמן וכסף ומביא תוצאות טובות.

דגשים – כתיבת עבודה סמינריונית:

  1. מבוא: יש לכתוב מבוא מפורט על הנושא אותו בחרתם, יש לכתוב את שאלת המחקר ואת שיטות המחקר שבחרתם להציג בעבודה שלכם. יש להסביר במה תעסוק העבודה ועד איפה בעצם החלטת להתמקד במחקר.
  2. לב העבודה: מדובר על העבודה עצמה ועל המחקר שעשיתם, יש לפרט ולהסביר הכול בצורה אקדמאית גבוה ומעמיקה. יש לציין שעבודה סמינריונית צריכה להיות בין 25 ל 40 עמודים ויש להגיש אותה לפי דרישות האקדמיה.
  3. סיכום: בסוף המאמר יש לכתוב על המסקנות שלכם מהמחקר שעשיתם, להציעה אולי דברים חדשים והתבוננות נוספת ובעיקר חשוב שיהווה מאין סגירה טובה, תמציתית  ומלומדת על העבודה עצמה.

אנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו ולהיעזר בחומרים השונים שבאתר האינטרנט. מדי שנה אנו מסייעים לאלפי סטודנטים ומכינים עבורם את עבודות הסמינריון השונות. אמינות, מקצועיות, עמידה בזמנים וניסיון רב בתחום, הפך את אתר "מטלה" לבית של הסטודנטים בישראל.

לפרטים נוספים צור קשר ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן