שאלות נפוצות

האם אתם כותבים גם עבודות אקדמיות וגם עבודות סמינריוניות?
כן, אנחנו מתמחים בכל סוגי העבודות שכותבים באקדמיה. זה כולל גם מטלות שוטפות וגם עבודות סמינריוניות.

האם ניתן לרכוש גם חלקים בעבודה כמו סקירת ספרות או ניתוח סטטיסטי?
כן, אנחנו יכולים גם לסייע בכתיבת חלקים שונים בעבודה, כמו סקירת ספרות, ניתוח סטטיסטי, ניתוח איכותני, איתור מאמרים, איתור שאלונים ועוד.

האם העבודה שאקבל היא עבודה מקורית?
כל העבודות שאנחנו מוציאים הם עבודות שהם 100% מקוריות ונכתבו בהתאם לבקשת הלקוח שלנו וההנחיות שלו. בנוסף, אנחנו מקפידים שהכותבים שלנו ירשמו את התכנים במילים שלהם, ללא שימוש בטכניקות של "העתק-הדבק".

שאלות נפוצות - כתיבת עבודות אקדמיות - מטלה

ועדיין, איך אתם יודעים שהעבודה שאקבל היא באמת מקורית?
על מנת לוודא את מקוריות העבודות הקמנו מספר מנגנונים:
– כל עבודה שאנחנו מוציאים ללקוח עוברת בקרת איכות של הצוות הניהולי שכוללת בדיקת עמידה בכללי הכתיבה האקדמיים ובדיקת מקוריות.
– כל כותב שעובד איתנו חתום על הסכם התקשרות בו הוא מחויב לכתיבת עבודות מקוריות בלבד. הפרה של הסכם ההתקשרות תוביל לקנס גבוה במיוחד.

מה ההתחייבות שלכם לדיסקרטיות?
אנחנו נשמור על הפרטים שלכם מכל משמר, לא נעביר את פרטי ההתקשרות שלכם לכותב העבודה ולגורמים אחרים ללא אישור מפורש מכם.

איך הציונים שלכם?
העבודות שאנחנו מוסרים ללקוחות הן ברמה של ציון 85 ומעלה.

אתם עוזרים גם בתארים מתקדמים?
אנחנו עובדים עם עשרות כותבים ברמות הגבוהות ביותר. מבין הכותבים שלנו יש גם כותבים בעלי תואר דוקטור ותואר מוסמך מחקרי ולכן אנחנו בטוחים שנצליח לסייע בכתיבת העבודה.

איך זה עובד?
צורת העבודה שלנו היא מאוד פשוטה, אנחנו מקבלים מהלקוחות את דרישות העבודה, ומחזירים ללקוח הצעת מחיר לכתיבת העבודה בהתאם להנחיות. במידה ואנחנו מגיעים להסכמה אז הלקוח משלם מקדמה ואנחנו מתחילים לעבוד על העבודה. בסיום אנחנו שולחים ללקוח הודעה שהעבודה הסתיימה עם תצוגה מקדימה של העבודה. לאחר תשלום מלא על העבודה, הלקוח מקבל את העבודה המלאה.

המחירים שלכם לא נמוכים, למה?
אנחנו מכירים את דרישות האקדמיה לעבודות אקדמיות, ומאוד מקפידים על איכות הכותבים ואיכות העבודות. לכן, אנחנו לא יכולים להתחרות בכל מיני בתי עסק שמספקים ללקוחות של עבודות משוכתבות / מועתקות.